Základná škola Ľudovíta Štúra

Navigácia

Voľné miesta na našej škole

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: skola@zslsturamo.edu.sk alebo 033 647 25 75 033 647 25 66 - vedúca ŠJ email ŠJ: sj.modra@gmail.com alebo Kontakt

Pozícia:

Referent v ZŠ Ľudovíta Štúra   Mám záujem

Úväzok:100 %
Dátum nástupu:ihneď
Požiadavky:Pracovná náplň:
- príprava a spracovanie rôznych formulárov, papierovej alebo elektronickej dokumentácie, ktorá následne slúži ďalším zamestnancom
- získavanie a spracovávanie informácií súvisiacich s ekonomickou a účtovnou agendou
- vybavovanie reklamácií, pripomienok a sťažností
- evidencia majetku školy, jeho zaradenie a vyradenie, inventarizácia
- evidencia pokladne
- evidencia a spracovanie cestovných príkazov
- vybavovanie korešpondencie, vrátane dôverných dokumentov a práce s osobnými spismi žiakov
- evidencia, prepis, kopírovanie, spracovanie a zakladanie dokumentov súvisiacich s agendou školy
- telefonická a mailová komunikácia
- evidencia došlej a odoslanej pošty, v prípade potreby chodenie na poštu a MsÚ Modra

Požiadavky na uchádzača:
 minimálne stredoškolské vzdelanie
 ovládať strojopis a prácu s digitálnymi technológiami
 prax v administratíve vítaná
 diskrétnosť, serióznosť, dodržiavanie mlčanlivosti
 bezúhonnosť
 kultivovaný prejav – slovom aj písmom, ovládanie slovenského pravopisu
 komunikačné zručnosti na dobrej úrovni
 ochota prispôsobovať sa operatívne novým úlohám v rámci administratívy
 samostatnosť a proaktívnosť v riešení pracovných úloh, flexibilita
 pozitívny vzťah k deťom

Platové podmienky: odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z.z. - plat podľa platných tabuliek v súčasnosti Platová trieda 4 je 936,-eur.
bližšie informácie osobne v ZŠ Ľudovíta Štúra u ekonómky a na personálnom oddelení alebo na tel.č. 033/647 25 75